top of page
mennesker-53.png

LÉVA Urban Design

LÉVA ble etablert i 2009, og har i dag kontor i Oslo, Stavanger og Aalborg. Vi jobber med prosjekter i hele Norge, og har også ansatte bosatt ulike steder i Norge og i utlandet. LÉVA er en digital og fleksibel organisasjon. Dette gjør det mulig for oss å være hands-on og tilstede på prosjekter over hele landet, samtidig som de beste hoder kobles på de aktuelle problemstillingene, uavhengig av hvor man arbeider fra.
Vi er et tverrfaglig miljø med kompetanse innenfor samfunnsgeografi, miljøpsykologi, arkitektur, bærekraftig byplanlegging og urban design. Vår styrke ligger i å se helheten og sammenhengen mellom fysisk planlegging og bærekraftig samfunnsutvikling. Dette blir stadig viktigere i dagens samfunn og med fremtidens utfordringer og forventninger til bedre og mer inkluderende by- og stedsutviklingsprosesser.
IMG-9939.jpg
mennesker-51.png

Aslaug Tveit | Daglig leder

Urban designer

M.Sc. Urban Design

 

Oslo/Stavanger

aslaug@leva-urbandesign.no

926 71 040

Katrine Dam Henriksen

Urban designer

M.Sc. Urban Design

 

Stavanger

katrine@leva-urbandesign.no

475 19 009

MicrosoftTeams-image (54).png

Line Østerkjærhus

Urban designer

M.Sc. Urban Design

 

Aalborg

line@leva-urbandesign.no

+45 278 55 292

Skjermbilde 2021-06-03 kl. 10.54_edited.jpg

Kristin Solhaug Næss

M. Arch. Arkitektur

 

Trondheim

kristin@leva-urbandesign.no

995 02 491

fotoLt_LEVAnettside.JPG

Linn Terese Gjerd Larsen

Urban designer

M.Sc. Urban Design

 

Oslo/Stavanger

linnterese@leva-urbandesign.no

970 69 472

IMG_7127.jpeg

Anja Sunniva Valseth

Miljøpsykolog

MA.  Miljøpsykologi

Oslo

anja@leva-urbandesign.no

924 33 889

DSC_0279.jpg

Hilde Evensmo

Samfunnsgeograf

M.Sc. Geografi og geoinformatikk

Oslo

hilde@leva-urbandesign.no

923 01 816

Skjermbilde 2022-10-03 kl. 15.55.23.png

Julie Stokstad

Byplanlegger

M.Sc Bærekraftig byutvikling 

Oslo

julie@leva-urbandesign.no

469 09 435

Eline Øyri

Urban designer

M.Sc. Urban Design

 

Oslo

eline@leva-urbandesign.no

928 23 877

Skjermbilde 2023-01-24 kl. 20.35.40.png

Eline Netland

Urban designer

M.Sc. Urban Design

 

Oslo

elinenetland@leva-urbandesign.no

948 48 175

IMG_8115.jpg

Thea Hove Hauge

Byplanlegger

M.Sc. Byplanlegging

Stavanger

thea@leva-urbandesign.no

984 89 824

DSC00841_edited.jpg

Helena Knudsen

Praktikant

B.Sc. Arkitektur og Urban Design

Aalborg

helena@leva-urbandesign.no

+45 285 37 595

Skjermbilde 2023-01-24 kl. 20.38.51.png

Marieliz Morales Vega

Deltidsansatt

M.Des Service Design, (2022 - )

M.Sc Integrated Urban Development and Design

Oslo

Marieliz@leva-urbandesign.no

+47 465 65 246

LÉVA teamet:

mennesker-17.png

Praktikant?

Har du lyst å jobbe med oss?

Vi ser spesielt etter deg som :

 

  • Er løsningsorientert - tenker strategiske og kreative løsninger

  • Er fremoverlent og tør å utfordre deg selv og dine omgivelser

  • Ser verdien av tverrfaglige diskusjoner

  • Liker å jobbe i team og har fokus på samarbeid både med kollegaer og samarbeidspartnere

  • Erfaring og utdanning innenfor by- og stedsutvikling, gjerne med interesse i sosial bærekraft. 

  • Og ikke minst et brennende engasjement for faget.

mennesker-52.png
mennesker-51.png
Vi er også på utkikk etter dyktige praktikanter! 
 

Send motivasjonsbrev, CV og portofolio til Aslaug!

Ta også gjerne kontakt om du skulle ha noen spørsmål

jobbe hos oss?

Arbeidsplassen

Vi har kontorer både i Oslo og Stavanger, men flere av oss jobber også remote, fra andre steder i verden som Danmark. Vi jobber etter en fleksibel modell, er mye ute i felt og etablerer også prosjektkontorer i større utviklingsprosesser. Det gjør at vi får spennende og varierte arbeidsperioder på samme tid som vi får fulgt opp prosjektene våre på stedet.
mennesker-51.png
bottom of page